Twój ogród, Twój pomysł

www.gedrew.pl

GEDREW - Grzegorz Krukowski 

Jedną z usług świadczonych przez naszą firmę jest efektowna i funkcjonalna budowa tarasów oraz ich zadaszeń. 

Tarasy z drewna cieszą się coraz większą popularnością, nowoczesne metody montażu połączone z długą żywotnością drewna egzotycznego dają wspaniały efekt końcowy i gwarancję długoletniego korzystania z takiego tarasu. 

Do budowy tarasu używamy zarówno drewna europejskiego:

  • modrzew, świerk

jak, również drewna egzotycznego:

  • Massaranduba, Bangkirai, Merbau, Kempas, Teak.

Tarasy z drewna  układamy na betonowych podporach na wylewkach bądź innym stabilnym podłożu. Do montażu używamy wkrętów i łączników ze stali nierdzewnej w klasie A2

Zadaszenie tarasu to unikalny sposób na ochronę przed deszczem oraz śniegiem, jak również sposób na wygospodarowanie kawałka cienia w gorące upalne dni. Zadaszenia tarasów wykonujemy na indywidualne zamówienie dopasowane do każdego rodzaju budynku. Do budowy takiego zadaszenia używamy zarówno drewna litego (sosna, świerk) jak również drewna klejonego warstwowo(świerk skandynawski, sosna, modrzew i meranti).

Drewno klejone warstwowo BSH zgodnie z normami DIN 1052

Drewno jest impregnowane i malowane ekologicznymi farbami  akrylowymi firmy Sigma Coatings oraz Remmers  co zapewnia długoletnią trwałość i estetyczny wygląd. Farby akrylowe podkreślają rysunek drewna ale mogą być też w pełni kryjące wg wzornika RAL. Jako pokrycie dachowe możemy zastosować poliwęglan komorowy, gont bitumiczny dachówkę oraz blachodachówkę.

Przykładowa realizacja:

 
Taras oraz zadaszenie
Montaż: Warszawa (woj. mazowieckie)
Zadaszenie wykonane jest z drewna klejonego warstwowo (modrzew). Jako pokrycie dachowe zastosowany został poliwęglan komorowy 10 mm. Deska tarasowa to modrzew syberyjski gr 28mm